Güncel Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

Renault’nuzun tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim

4 Adet Michelin Lastik Alana 280 TL Yakıt Kartı Maximum Kart’a özel +4 taksit

%20 indirim 1 Haziran -11 Temmuz 2020 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarında ve Renault Fix Paketlerinde ve Castol motor yağlarında geçerlidir. 15” ve üzeri 4 adet Michelin lastik alımında 280 TL değerinde Opet yakıt hediye edilecektir. Maximum Kart ile yapılacak 2 veya 3 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit uygulanacaktır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş ve üzeri Renault’nuzun bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30

Yedek parça ve motor yağlarında %20 ve üzeri indirim

%20’dan başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için katılımcı Renault Yetkili Servislerini ziyaret edebilirsiniz.

0-3 yaş Megane IV Ön Fren Balatası Değişim Paketi : 324 TL*

*Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli, Megane IV Joy 1.6 16V 115 bg – E6b Ön Fren Balatası değişim paketi,işçilik ve KDV dahil fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

4 yaş üstü Fluence Ön Fren Balatası Değişim Paketi: 278 TL*

* Belirtilen fiyat 1 Haziran – 11 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli, Fluence Icon 1.5 dCi EDC 100 bg E5b+ Motrio Ön Fren Balatası değişim paketi, işçilik ve KDV dahil fiyatıdır. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.